ČLÁNOK
Slovanet umožňuje znížiť náklady na internet v administratívnych budovách
12. decembra 2002

Pripojenie na internet sa stalo pre firmy už takmer životne dôležitou nevyhnutnosťou. Mnoho firiem sídliacich v administratívnych centrách naďalej využíva pripojenie cez telefónnu linku, prípadne majú vlastné pevné alebo mikrovlnné pripojenie, hoci pre mnohé z nich existuje lepšie riešenie.

„Komunikačné nároky firiem neustále rastú, čo samozrejme platí aj pre firmy sídliace v rôznych administratívnych budovách. V Slovanete sme preto pripravili partnerský program internetových služieb flexiOFFICE určený pre vlastníkov a nájomcov nehnuteľností,“ hovorí Juraj Kováčik, obchodný riaditeľ Slovanetu. „Hlavnou výhodou pre nájomníkov nehnuteľností sú podstatne nižšie ceny internetu ako pri samostatnom pevnom alebo bezdrôtovom pripojení, a to pri zachovaní vysokej kvality služby. Tých, ktorí sa ešte pripájajú prostredníctvom telefónnej prípojky Slovenských telekomunikácií (ST) flexiOFFICE odbremení od poplatkov za impulzy,“ dopĺňa J. Kováčik.

FlexiOFFICE prináša nepretržité spojenie so svetom internetu, ktoré je oproti pevnej telefónnej linke od ST vždy cenovo výhodnejšie. Pokiaľ sa napríklad firma pripája do internetu v pracovnej dobe len 2 hodiny denne, môže zaplatiť ST mesačne aj viac ako dve tisíc korún. Navyše zaplatí aj poskytovateľovi internetu ďalšie stovky korún mesačne. S flexiOFFICE si už ale klient môže vybrať nepretržité pripojenie na internet s mesačným predplateným objem dát, ktoré mu oproti linke od ST môže ušetriť viac ako tisíc korún, teda polovicu pôvodných nákladov za spojenie. Za dve tisíc korún pritom môže mať klient Slovanetu nepretržité pripojenie na internet bez obmedzenia prenesených dát s garantovanou minimálnou rýchlosťou. „FlexiOFFICE je navrhnutý tak, aby vždy ponúkol klientom alternatívu, pri ktorej ušetria,“ zdôrazňuje J. Kováčik.

Slovanet ponúka flexiOFFICE vo viac ako desiatke variantov (príklady riešení produktového radu flexiOFFICE pre Bratislavu sú v prílohe). Odborní konzultanti spoločnosti pripravujú návrh vhodných variantov presne na mieru komunikačných potrieb konkrétnej firmy.

Slovanet je jedným z najväčších poskytovateľov integrovaných komunikačných služieb pre firemný segment. Spoločnosť poskytuje služby internetu, virtuálne privátne siete, hlasové služby a bezpečnostné riešenia najmä menším a stredným podnikom, ako aj veľkým slovenským organizáciám.

V súčasnosti je Slovanet medzinárodným holdingom, medzi členov ktorého patria okrem slovenského Slovanetu a ViaPVT aj spoločnosť SkyNET, ktorá hrá významnú úlohu na trhu komunikačných a bezpečnostných služieb v Českej republike. Podiel Slovanetu na trhu podnikových infokomunikačných služieb Slovenska je viac ako 20 %.


Tento projekt je podporený z Európskeho sociálneho fondu

KURZY

21. 6. 2024

USD 1,069 0,003
CZK 24,949 0,051
GBP 0,845 0,000
HUF 396,930 0,460
CAD 1,463 0,006

SPOLUPRÁCA
SSDS

SAF

ReFIS