ČLÁNOK
Narastá dostupnosť systému kritických sietí, zatiaľ čo celkové počiatočné náklady klesajú
18. februára 2003

American Power Conversion (NASDAQ: APCC) (APC) ohlasuje InfraStruXureTM – integrovanú architektúru pre sieťovú kritickú infraštruktúru (NCPI). InfraStruXure integruje štandardné 19″ stojany, chladenie, napájanie i správu a služby, ktoré tvoria otvorené, adaptabilné a integrované riešenia.

V roku 2002 APC predstavilo kompletne novú architektúru = PowerStruXureTM. PowerStruXure pomohla eliminovať zložitosť veľkých elektrických inštalácií modulárnymi predprojektovanými stavebnými blokmi , ktoré integrovali elektrické a riadiace komponenty do flexibilného, užívateľsky jednoduchého servisného balíka. Počas minulých rokov bol tento nový prístup zavedený približne jednou stovkou spoločností z rebríčku Fortune 1000. IT i telekomunikačnými médiami bol prijatý ako inovatívne riešenie. Na týchto základoch predstavuje APC ďalší vývoj PowerStruXure architektúry: InfraStruXure.

InfraStruXure umožňuje IT manažérom vybrať rôzne štandardizované komponenty tak, aby vytvorili zákazníkovi prispôsobené riešenie. Tento prístup poskytuje spoľahlivosť, dostupnosť a predvídateľnosť štandardizovaných riešení kompletne prispôsobených k vyriešeniu špecifických požiadaviek . InfraStruXure tiež umožňuje objednanie a inštaláciu dodatočnej kapacity práve vtedy, keď je to skutočne potrebné.

„Máme dva InfraStruXure systémy chrániace naše nové Video On Demand aplikácie. S architektúrou InfraStruXure, kde platíme podľa nášho rastu nemusíme investovať viac, než v daný okamih potrebujeme“ -. uviedol Vince Pombo, Time Warners Cable viceprezident. „InfraStruXure jednoducho poskytuje oboje – pozvoľný alebo rýchly nárast kapacity. S InfraStruXure nemusím dopredu kupovať významné množstvo dodatočných zariadení , ktoré potom možno upotrebím alebo aj nie“.

„APC kombinuje zálohovanie a klimatizačné produkty v balíku špeciálne navrhnutom pre dnešné IT potreby“, uviedol Rodger B. Dowdell Jr., APC prezident a CEO. „

Ďalšie znaky InfraStruXure architektúry zahŕňajú:

“ Optimálna distribúcia chladenia a odčerpávanie tepla v prostredí stojana zabraňuje prehriatiu.

“ Platba podľa rastu klienta optimalizuje kapitálové náklady a znižuje prevádzkové náklady

“ Optimalizovaný dizajn stojanov je z hľadiska priestoru efektívnejší

“ Dodatočná prídavná hĺbka stojanov poskytuje lepšie usporiadanie kabeláže a distribúciu energie

“ Webový konfigurátor redukuje zložitosť projektovania

“ Vopred navrhnuté integrované riešenia znižujú možnosť ľudskej chyby a znižujú dobu opravy

“ Monitoring napájania a vlastností prostredia v stojane pomáha predchádzať potencionálnym prestojom.

O American Power Conversion

Spoločnost American Power Conversion (NASDAQ: APCC) založená v roku 1981 je predným poskytovateľom výrobkov a služieb pre globálnu úplnú ochranu napájania. Ponúka prepäťové ochrany, neprerušiteľné záložné zdroje (UPS), stabilizátory napájania, príslušný software a odborné a poradenské služby pre nepretržite pracujúce siete. Všeobecné riešenia spoločnosti APC, ktoré sú určené ako pre domáce tak aj pre podnikové prostredie, zvyšujú ovládateľnosť, dostupnosť a výkon citlivej elektroniky, sietí a komunikačných a priemyslových zariadení všetkých veľkostí.


Tento projekt je podporený z Európskeho sociálneho fondu

KURZY

27. 1. 2021

USD 1,211 0,003
CZK 26,025 0,055
GBP 0,884 0,003
HUF 360,900 2,290
CAD 1,545 0,001

SPOLUPRÁCA
SSDS

SAF

ReFIS