ČLÁNOK
Microcom InPorte Home je prvý modem certifikovaný pre Windows XP
6. septembra 2002

Od začiatku septembra spoločnost FINCOM International a.s., výrobca a dodávateľ zariadení značky Microcom pre strednú a východnú Európu, uvádza na trh nový modem s označením Microcom InPorte Home. FINCOM International a.s. je prvým výrobcom a dodávateľom modemov u nás, ktorého výrobok prešiel náročným testovaním v laboratóriách spoločnosti Microsoft a splnil podmienky pre označenie „Designed for Windows XP“. Súčasťou modemu Microcom InPorte Home je aj bohatá softwarová výbava v slovenčine a češtine, která okrem telefónnych funkcií podporuje aj odosielanie SMS správ, lôg a zvonení po telefónnej linke bez pripojenia k internetu.

„InPorte Home je ďalším z rady špičkových modemov značky Microcom, ktorý ponúka svojim užívateľom rad unikátnych funkcií, vrátane SMS“, uviedol Martin Košut, výkonný riaditeľ Fincom Group, a dodal: „v tomto prípade naši zákazníci získavajú produkt s certifikovanou kvalitou za viac ako priaznivú cenu.“

Certifikácia zo strany spoločnosti Microsoft zaručuje všetkým, kto si nainštalujú do svojho počítača nový modem Microcom InPorte Home, plnú kompatibilitu

s operačným systémem Windows XP. Okrem stability systému sa môžu užívatelia spoľahnúť na podporu tohoto modemu aj v dalších verziách operačného systému. Modem Microcom InPorte Home, který nesie označenie „Designed for XP“ prešiel dlhou radou testov a skúšiek v laboratóriách spoločnosti Microsoft a teraz každý modem Microcom InPorte Home má v hardware uloženú špeciálnu identifikáciu, vďaka ktorej operačný systém Windows XP rozozná po nainštalovaní a spustení počítača, že se jedná o certifikovaný hardware.

Užívatelia nového modemu určite ocenia bohaté softwarové vybavenie v slovenčine

a češtine, ktoré na trhu nájdu iba pri produktoch Microcom. Okrem programov pre funkcie telefónu, faxu alebo hlasového záznamníku, tu majú k dispozícii osvedčený Microcom Advanced Configurator pre optimalizáciu pripojenia po telefónnych linkách so zhoršenou kvalitou. Neoddeliteľnou súčasťou dodávaných programov s novým modemom Microcom InPorte Home je aj SMS FunTom, který vďaka unikátnej Microcom Messaging Technology umožňuje vytváranie a odosielanie SMS správ, lôg a zvonení po telefónnej linke bez pripojenia k internetu. Inštaláciou programov ich jednoducho prevedie nový Microcom Advanced Configurator v slovenčine. Pokročilejší užívatelia si môžu v užívateľskej inštalácii nainštalovať aj ďalší doplnkový software ako napríklad Connection Meter pre sledovanie internetového pripojenia, alebo programy ako Adobe Acrobat Reader a MS Explorer.


Tento projekt je podporený z Európskeho sociálneho fondu

KURZY

21. 6. 2024

USD 1,069 0,003
CZK 24,949 0,051
GBP 0,845 0,000
HUF 396,930 0,460
CAD 1,463 0,006

SPOLUPRÁCA
SSDS

SAF

ReFIS