ČLÁNOK
EuroWeb Slovakia má nového šéfa
23. októbra 2001

Spoločnosť EuroWeb Slovakia, a.s., významný poskytovateľ internetových služieb, ohlásila zmenu na poste generálneho riaditeľa. Predchádzajúceho riaditeľa Jána Vigaša na tomto poste vystriedal Sean R. Bourgeois.

S. R. Bourgeois začal svoju kariéru na Wall Street, niekoľko rokov pôsobil vo viacerých významných finančných spoločnostiach. Jeho kariéra pokračovala na pozícii riaditeľa špecializovanej pobočky AIG v Paríži. Pred nastúpením na nové pôsobisko bol riaditeľom pre obchodný rozvoj firmy Globopolis v Prahe.

S. R. Bourgeois považuje tím, ktorý sa vytvoril na Slovensku za veľmi schopný. „Práve sme dokončili reorganizáciu firmy. Zamerali sme sa tiež na produktovú konsolidáciu, čo nám v budúcnosti umožní efektívnejšiu dodávku produktov a služieb naším zákazníkom. Naším cieľom je stať sa v blízkej budúcnosti lídrom slovenského trhu internetových služieb“, povedal Bourgeois.

Spoločnosť EuroWeb Slovakia, a.s. má 60 zamestnancov a v sieti EW Int. je najväčšou firmou s orientáciou na business klientelu. Vlastníkom spoločnosti je americký holding EuroWeb International, obchodovaný na NASDAQ, ktorého majoritným podielnikom je holandská národná telekomunikačná spoločnosť KPN Telecom. Spoločnosť EuroWeb Slovakia a.s. je držiteľom povolenia MDPaT SR pre poskytovanie služieb siete Internet, ako aj poverenia pre zriaďovanie a prevádzku bezdrôtových spojení, vrátane hlasovej prevádzky (VoIP).


Tento projekt je podporený z Európskeho sociálneho fondu

KURZY

23. 7. 2024

USD 1,086 0,003
CZK 25,362 0,131
GBP 0,841 0,001
HUF 390,430 0,700
CAD 1,494 0,003

SPOLUPRÁCA
SSDS

SAF

ReFIS