ČLÁNOK
ČSOB rozširuje pobočkovú sieť
11. septembra 2001

Československá obchodná banka oficiálne otvorila svoje pobočky v Ružomberku a v Lučenci. Tým sa celkový počet pobočiek ČSOB na Slovensku rozšíri na 34. Občania a podnikateľské subjekty z Ružomberku a Lučenca a ich okolia budú môcť využívať kompletný sortiment bankových produktov a služieb ČSOB.

V oblasti klasických bankových produktov ČSOB ako jedna z mála bánk ponúka produktové balíčky ako Konto Kompact, Junior program, Študent program, ktoré umožňujú podpisom jednej zmluvy získať viacero bankových produktov za zvýhodnených podmienok. Základ tvorí bežný účet, ktorý je v závislosti od programu doplnený o možnosť získať výhodne domácu alebo medzinárodnú platobnú kartu, zriadiť združené bankové inkaso, vkladový účet s termínovaným vkladom, kontokorentný úver a iné.

Pre študentov je v čase zahájenia akademického roka aktuálna otázka jednoduchého a dostupného manažmentu študijných a iných výdavkov a príjmov. ČSOB na tento účel ponúka dva programy. Pre mládež vo veku od 15 do 19 rokov je určený ČSOB Junior program, pre študentov vysokých škôl ČSOB Študent program. Oba programy súhrnom základných produktov a služieb za zvýhodnených podmienok umožňujú študentom jednoduché a cenovo nenáročné riadenie finančných tokov s ohľadom na ich individuálne potreby. ČSOB Študent program navyše študentovi za splnenia určitých podmienok ponúka aj poskytnutie zvýhodneného kontokorentného úveru v rámci nezabezpečeného úverového limitu.

ČSOB je univerzálnou bankou pôsobiacou na území Českej a Slovenskej republiky. Bola založená

v roku 1965. Uskutočňuje operácie v slovenských korunách i devízach pre tuzemských i zahraničných klientov, právnické a fyzické osoby. V roku 1999 prešla ČSOB zásadnou zmenou a jej majoritným akcionárom sa stala belgická KBC Bank. Na Slovensku má ČSOB 34 pobočiek.


Tento projekt je podporený z Európskeho sociálneho fondu

KURZY

19. 7. 2024

USD 1,089 0,004
CZK 25,261 0,003
GBP 0,843 0,001
HUF 390,900 1,170
CAD 1,494 0,002

SPOLUPRÁCA
SSDS

SAF

ReFIS