ČLÁNOK
Ako platiť menej za telefón…
4. decembra 2002

Nie ste spokojní s výškou účtov za telefón? Neviete, ktorý operátor, ktorý telefónny program by bol pre Vás najvhodnejší? A možno ste spokojní a ani netušíte, koľko by ste mohli ušetriť správnou voľbou telefónneho programu.

Mnohí z nás, ovplyvnení každodennou reklamou si objednali telefónny program, či už u Slovenských Telekomunikácií, alebo u mobilných operátorov ORANGE, resp. EUROTEL. Prvé, väčšinou nemilé prekvapenie mnohí zažili pri doručení prvých faktúr.

Predísť sklamaniam, ušetriť si námahu a čas, nájsť potrebné informácie pre správnu voľbu operátora a telefónneho programu, Vám pomôže internetová kalkulačka pre výber optimálneho telefónneho programu na www.itel.sk.

Práca s programom je veľmi jednoduchá. Stačí iba, ak zadáte ako dlho ,v akom čase a aký typ volaní u Vás prevláda. Program urobí automatický výber, ktorého výsledkom je zoznam všetkých telefónnych programov Orange, Eurotelu a Slovenských Telekomunikácií zoradených od najlacnejšieho po najdrahší, pre vami zadané hodnoty.

Každý riadok výberu obsahuje okrem iného aj celkovú sumu, ktorú by ste v danom telefónnom programe mesačne zaplatili.

Výpočet mesačných nákladov ráta aj s voľnými minútami u jednotlivých programov, oddychovými minútami, s mesačným paušálom, so samotným hovorným, atď….

„Optimálny telefónny program “ Vám určite pomôže vybrať si správny telefónny program. Ak ste užívateľom nejakého programu, ukáže Vám, ktorý program a o koľko je pre Vás najvýhodnejší.

Pomôže Vám optimalizovať náklady za telefón doma, ale aj vo firme.

Spoločnosť Itel s.r.o. vznikla v októbri 2001. Hlavným dôvodom vzniku spoločnosti je očakávaná liberalizácia telekomunikačného trhu a expanzia internetového trhu. Obrovské množstvo nových informácií o telekomunikačných zariadeniach, výrobcoch, predajcoch, telekomunikačných a internetových provideroch, tvorilo základnú myšlienku pre vytvorenie nového a rozsahom ojedinelého internetového portálu www.itel.sk na slovenskom internetovom trhu.

Spoločnosť Itel prevádzkuje internetový portál www.itel.sk od mája 2002 a za veľmi krátku dobu si získal stálych návštevníkov z odbornej ale aj laickej verejnosti .


Tento projekt je podporený z Európskeho sociálneho fondu

KURZY

14. 6. 2024

USD 1,069 0,010
CZK 24,736 0,037
GBP 0,842 0,003
HUF 398,000 1,520
CAD 1,470 0,012

SPOLUPRÁCA
SSDS

SAF

ReFIS