ČLÁNOK
www.mojobchod.sk ponúka bezplatné zriadenie internetového obchodu
21. decembra 2000

Spoločnosť Atlas.sk, a.s., uviedla začiatkom decembra na slovenský internet novú službu MôjObchod. Tento produkt umožňuje bezplatné zriadenie a prevádzkovanie vlastného elektronického obchodu. Slovenským obchodníkom, ale aj bežným užívateľom internetu tak prináša možnosť bezplatnej propagácie a predaja produktov na internete. V súčasnosti evidujú 29 zaregistrovaných obchodov, pričom za posledných 6 dní pribudlo 10 z nich. Uvádza sa to v správe, ktorú agentúre SITA poskytla Jaroslava Zdravecká zo spoločnosti Atlas.sk. Nová služba je k dispozícii na adrese www.mojobchod.sk.

Jednou z veľkých výhod produktu MôjObchod je služba technickej podpory klientov Hotline, ktorá bezplatne poskytuje užívateľom technické poradenstvo. Podľa člena predstavenstva Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory Vladimíra Chleba elektronický obchod sa považuje za budúcu hybnú silu ekonomiky. „Teší nás, že na Slovensku vznikla prvá služba, ktorá umožňuje komukoľvek zriadenie a prevádzkovanie vlastného internetového obchodu zadarmo. Je to jedna z ciest rozvoja malého a stredného podnikania,“ dodal.

Prevádzkovateľom služby MôjObchod je spoločnosť Atlas.sk, a.s., ktorá je dcérskou spoločnosťou spoločnosti Atlas.cz. Atlas.cz uviedol na trh v ČR službu MůjObchod vo februári tohto roka a už v priebehu prvého mesiaca sa zaregistrovalo vyše tisíc obchodov. K dnešnému dňu registruje český Atlas viac ako 4 tisíc obchodov a obrat niekoľko miliónov českých korún. Atlas.cz je česká akciová spoločnosť prevádzkujúca jeden z najnavštevovanejších českých portálov msn.atlas.cz.


Tento projekt je podporený z Európskeho sociálneho fondu

KURZY

8. 12. 2023

USD 1,078 0,001
CZK 24,354 0,002
GBP 0,857 0,001
HUF 381,900 0,520
CAD 1,463 0,003

SPOLUPRÁCA
SSDS

SAF

ReFIS