ČLÁNOK
Voľba v rukách zákazníka
29. mája 2003

Aj po zverejnení konkurenčných ponúk spoločnosť Slovanet, ktorá ako prvá priniesla ceny ADSL služieb, stále zaznamenáva veľký záujem o svoju akciovú ponuku ADSL Teraz!. Špeciálna akcia dáva možnosť zákazníkovi zvoliť si výšku zľavy, ktorú získa. Záujemca podľa toho, v ktorý deň navštívi pobočku Slovanetu v Bratislave, v Banskej Bystrici alebo v Košiciach získava zľavu zo štandardnej ADSL ponuky minimálne na 6 mesiacov. Pri najväčšom programe a maximálnej zľave môže ušetriť až 2400 Sk.

„Naša bratislavská pobočka prekonala rekord v návštevnosti. Mali sme trošku obavu, že ľuďom zvyknutým vybavovať veci cez internet sa nebude chcieť prísť osobne. Osobná návšteva však ušetrí zbytočne opakované telefonáty a zdĺhavé vypĺňanie zmlúv pri omyloch,“ hovorí Roman Andel, riaditeľ bratislavskej pobočky Slovanetu. „Záujem o ADSL Teraz! je veľký a stále prichádzajú noví záujemcovia. Akciová ponuka určite stojí za námahu i za pár minút čakania. Sme personálne pripravení zvládnuť aj väčší nával kupujúcich.“

Slovanet pripravil akciovú ponuku ADSL Teraz! ako jednu zo svojich aktivít na podporu predaja pripojenia do internetu prostredníctvom technológie ADSL. V súčasnosti majú záujemcovia stále možnosť získať v akcií ADSL Teraz! zvýhodnené pripojenie minimálne na 6 mesiacov.

Slovanet je jedným z najväčších poskytovateľov integrovaných komunikačných služieb pre firemný segment na Slovensku. Spoločnosť poskytuje služby internetu, virtuálne privátne siete, hlasové služby a prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti ViaSec bezpečnostné riešenia menším a stredným podnikom, ako aj veľkým slovenským organizáciám. V súčasnosti je Slovanet medzinárodným holdingom, medzi členov ktorého patrí okrem spoločnosti Slovanet, jeho dcérskej spoločnosti ViaSec aj česká spoločnosť SkyNet. Podiel Slovanetu na trhu podnikových infokomunikačných služieb Slovenska je viac ako 20 %.


Tento projekt je podporený z Európskeho sociálneho fondu

KURZY

18. 9. 2020

USD 1,183 0,004
CZK 26,727 0,020
GBP 0,913 0,002
HUF 360,780 0,380
CAD 1,560 0,003

SPOLUPRÁCA
SSDS

SAF

ReFIS