ČLÁNOK
Verejnosť zapojená do reformy sociálneho poistenia
7. decembra 1999

… s označením „Diskusia o našej budúcnosti, anketa o reforme sociálneho poistenia“. Do nich môžu občania vhadzovať svoje pripomienky, názory a odporúčania k navrhovaným zmenám nemocenského a úrazového poistenia. Vyplýva to z údajov, ktoré pre agentúru SITA poskytla riaditeľka Tlačového a informačného odboru MPSVR SR Jana Burdová.

V rámci ankety, ktorá je súčasťou diskusie odborníkov, vyhodnocuje hodnotiaci tím, zložený z pracovníkov Výskumného ústavu práce, sociálnych vecí a rodiny, 12 041 anketových lístkov, ktoré organizácie i občania zaslali na adresu Tlačového a informačného oddelenia MPSVR SR, Špitálska 6, Bratislava.

Do ankety sa zapojili odbory sociálnych vecí okresných úradov z celého Slovenska, úrady práce i pobočky Sociálnej poisťovne, ako aj významné podniky ako napríklad Coca-Cola Beverages Slovakia, Elektrovod Bratislava, Slovnaft, a. s., Slovenská Grafia, a. s., Levitex Levice, Matador Machinery Dubnica nad Váhom, Ozeta, a. s., odevné závody Trenčín, Chemosvit Svit, Tatra Vagónka Poprad, Elektrovod Žilina, Neografia Martin, Linapo Liptovský Mikuláš, Siemens automotive Michalovce, Želba Spišská Nová Ves, Slovenka, a. s., Banská Bystrica, Slovgas Poltár, Nafta Gbely, Železničné opravovne a strojárne Zvolen i Slovakofarma Hlohovec a ďalšie.

Kompletný text návrhu koncepcie reformy sociálneho poistenia nájdu záujemcovia na internetovej stránke href=“http://www.employment.gov.sk“ target=“_blank“>www.employment.gov.sk


Tento projekt je podporený z Európskeho sociálneho fondu

KURZY

30. 9. 2022

USD 0,975 0,004
CZK 24,549 0,138
GBP 0,883 0,012
HUF 422,180 0,250
CAD 1,340 0,011

SPOLUPRÁCA
SSDS

SAF

ReFIS