ČLÁNOK
Spoločnosť Hewlett-Packard uvedie softvér pre e-services
25. mája 2001

Spoločnosť Hewlett-Packard uvedie 29. mája na podujatí pre zákazníkov nové softvérové nástroje pre urýchlenie nasadzovania e-služieb (e-services).

V júni minulého roku spoločnosť HP potvrdila svoju stratégiu stať sa silným softvérovým producentom a poskytovať kompletné integrované softvérové riešenia. Nedávno HP predstavila dve nové verzie flexibilných a interoperačne orientovaných softvérových nástrojov – HP Netaction a HP OpenView, ktoré umožňujú podnikom a poskytovateľom služieb rýchlo rozvinúť schopnosti orientované na zákazníka a riadiť zisk. Tieto softvérové prostriedky podporujú víziu spoločnosti HP o počítačovom prostredí orientovanom na zákazníka, v ktorom všetky elektronické služby vytvárajú akýsi „ekonomický ekosystém“.

V ňom obchodné aktivity rôzneho rozsahu môžu spolu participovať a rásť. HP Netaction je meno pre „rodinu“ komplexných softvérových riešení HP zameraných na dynamiku obchodných aktivít a umožňujúcich zákazníkom pružne rozvíjať, integrovať a distribuovať elektronické služby.

HP Netaction integruje viaceré technológie – napr. dnes veľmi obľúbený špičkový „middleware“ Bluestone Software, ktorý spája s existujúcim softvérovým portfóliom HP, ktoré predstavujú predovšetkým HP e-speak a HP Process Manager.

Viac informácií o podujatí je na www.hp.sk.


Tento projekt je podporený z Európskeho sociálneho fondu

KURZY

17. 9. 2020

USD 1,180 0,007
CZK 26,747 0,021
GBP 0,915 0,001
HUF 361,160 2,620
CAD 1,557 0,006

SPOLUPRÁCA
SSDS

SAF

ReFIS