ČLÁNOK
Slovanet zistuje záujem o ADSL
31. marca 2003

Prostredníctvom prieskumného dotazníka má Slovanet záujem získat co najviac informácií pred spustením služby ADSL priamo od jej budúcich používatelov. Aktivita súvisí s pripravovanou obchodnou ponukou a je dalším reálnym krokom Slovanetu k poskytovaniu vysokorýchlostného pripojenia do internetu technológiou ADSL. Vyplnenie dotazníka nie je záväznou objednávkou, ale umožní záujemcovi v predstihu získat informácie o tejto atraktívnej službe.

„Aby sme mohli presne na mieru nakonfigurovat službu ADSL podla želaní potenciálnych zákazníkov, rozhodli sme sa zverenit na našej webovej stránke informacný dotazník, “ vysvetluje Juraj Kovácik, obchodný riaditel Slovanetu. „Záujemcovi, ktorý ho vyplní, sa budeme snažit v rámci svojich možností urýchlit zavedenie služby ADSL.“

Informacný dotazník kladie základné otázky týkajúce sa napríklad súcasných mesacných nákladov na internet, optimálnej rýchlosti pripojenia, ci akú sumu sú zákazníci ochotní platit za ADSL. V špeciálnej casti dotazníka sa dajú naformulovat individuálne otázky týkajúce sa ADSL, ktoré zodpovedajú odborníci zo Slovanetu.

Slovanet je jedným z najväcších poskytovatelov integrovaných komunikacných služieb pre firemný segment na Slovensku. Spolocnost poskytuje služby internetu, virtuálne privátne siete, hlasové služby a bezpecnostné riešenia menším a stredným podnikom, ako aj velkým slovenským organizáciám.


Tento projekt je podporený z Európskeho sociálneho fondu

KURZY

28. 2. 2024

USD 1,081 0,005
CZK 25,352 0,020
GBP 0,855 0,001
HUF 391,950 1,750
CAD 1,469 0,004

SPOLUPRÁCA
SSDS

SAF

ReFIS