ČLÁNOK




Slovanet ponúka vysokorýchlostný internet ADSL
9. apríla 2003

Slovanet prichádza na trh ako prvý s ponukou ocakávaného ADSL internetu za výrazne zvýhodnených podmienok. Slovanet garantuje cenu širokopásmového internetu ADSL na minimálne 6 mesiacov od zaciatku poskytovania ADSL konkrétnemu zákazníkovi. Akcioví zákazníci budú súcasne medzi prvými, ktorým Slovanet ADSL zriadi. Ponuka je zatial obmedzená pre záujemcov z Bratislavy, pretože lokalita a termín sprístupnenia služby sú viazané na Slovenské telekomunikácie. Slovanet je pripravený rozšírit ponuku okamžite, ako to ST umožnia.

„Ponúkame 12 krát rýchlejší internet ako je bežné ISDN, bez poplatkov za impulzy, bez obmedzenia prenášaných dát za vynikajúcu koncovú cenu. Je velmi pravdepodobné, že bežné ceny za ADSL budú výrazne vyššie ako naša súcasná ponuka,“ hovorí Ivan Kostelný, riaditel predaja Slovanetu. „Náš prieskum potvrdil obrovský záujem o ADSL. Rozhodli sme sa urýchlit jeho príchod a dat zákazníkom možnost získat ADSL od Slovanetu za vynikajúcich podmienok.“

Podmienkou na získanie vysokorýchlostného ADSL je len zaplatenie administratívneho poplatku 500 Sk, ktorý bude zákazníkovi odpocítaný od zriadovacieho poplatku. V prípade neuskutocnenia plnenia z dôvodov na strane Slovanetu bude tento poplatok vrátený. Slovanet garantuje všetkým zákazníkom z prebiehajúcej akcie, že po tom, ako zacnú ST oficiálne službu ADSL poskytovat, budú mat nielen privilégium nízkej ceny a neobmedzených dát, ale budú medzi prvými aj pri samotnej realizácii pripojenia.


Tento projekt je podporený z Európskeho sociálneho fondu

KURZY

30. 9. 2020

USD 1,171 0,001
CZK 27,233 0,085
GBP 0,912 0,003
HUF 365,530 0,170
CAD 1,568 0,002

SPOLUPRÁCA




SSDS

SAF

ReFIS