ČLÁNOK
Personálne zmeny vo VSŽ
8. septembra 1999

Zodpovednosť za riadenie finančného úseku VSŽ v súčasnosti v plnej miere preberá viceprezident pre financovanie Vladimír Repčák. Uviedol to v utorok pre agentúru SITA hovorca VSŽ Jozef Marko.

Podľa hovorcu ostáva J. Frishkopf aj naďalej finančným poradcom hutníckeho kombinátu. „Vo VSŽ uplatnil svoje skúsenosti pri zefektívnení činnosti finančného úseku a pri rokovaniach o reštrukturalizácii dlhov spoločnosti,“ povedal J. Marko na margo pôsobenia bývalého výkonného viceprezidenta pre financie vo VSŽ, ktorý bol vo funkcii od apríla tohto roku.

V utorok prenikli na verejnosť aj informácie o ďalších pripravovaných personálnych zmenách, ktoré by sa mali uskutočniť na mimoriadnom valnom zhromaždení akcionárov VSŽ 22. septembra. Podľa utorkového vydania denníka Pravda sa predpokladá opätovný návrat Sergeja Zápotockého do predstavenstva spoločnosti, z ktorého odstúpil v auguste. Novými členmi predstavenstva by sa údajne mali stať aj Jozef Bušša a Anton Jura, ktorí pôsobili v spoločnosti počas riadenia VSŽ Jánom Smerekom a Júliusom Rezešom. Ďalším členom predstavenstva by sa mal stať terajší minister práce, sociálnych vecí a rodiny Peter Magvaši. V predstavenstve by mal zostať jeho súčasný predseda Vladimír Repčák.


Tento projekt je podporený z Európskeho sociálneho fondu

KURZY

25. 1. 2021

USD 1,215 0,001
CZK 26,080 0,072
GBP 0,888 0,002
HUF 357,330 0,280
CAD 1,546 0,000

SPOLUPRÁCA
SSDS

SAF

ReFIS