ČLÁNOK
Najjednoduchšia ponuka ADSL na trhu od EuroWebu
30. mája 2003

Spoločnosť EuroWeb Slovakia, a.s. ako prvý poskytovateľ internetu, ktorý podpísal zmluvu o prepojení ISP Gate so Slovenskými telekomunikáciami, predstaví v priebehu budúceho týždňa svoju ponuku pripojenia na internet prostredníctvom vysokorýchlostnej technológie ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line). Spoločnosť EuroWeb Slovakia plánuje zaradiť pripojenie prostredníctvom ADSL technológie do svojej produktovej matice v produktovom rade Basic Business Silver.

Unikátna ponuka spoločnosti EuroWeb oslobodzuje užívateľa služby nielen od zriaďovacích, ale aj mesačných poplatkov. Zákazník EuroWebu teda získa prístup na internet na báze technológie ADSL bez akýchkoľvek poplatkov, pričom bude platiť len za množstvo skutočne prenesených dát. Balík služieb EuroWebu bude okrem iného obsahovať i plnú náhradu za zriadenie služby ST DSL od Slovenských telekomunikácií a poskytnutie modemu bez dodatočných poplatkov. Záujmom spoločnosti je ponúknuť slovenskému internetovému trhu službu, ktorá svojím obsahom a jednoduchou štruktúrou vychádza v ústrety zákazníkovi a pri minimálnej investícii umožní používanie internetu širokému okruhu užívateľov.

EuroWeb Slovakia, a.s. patrí ku lídrom v poskytovaní internetového pripojenia a riešení komunikačných potrieb rastúcich firiem. Vlastníkom EuroWebu Slovakia, a.s. je spoločnosť EuroWeb International, Inc., ktorá je významným poskytovateľom internetu pre firemnú klientelu v strednej Európe. Jej majoritným vlastníkom je holandská kráľovská telekomunikačná spoločnosť KPN Telecom. EuroWeb International vedie pobočky v Českej republike, Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku. EuroWeb je členom organizácie spravujúcej prideľovanie doménových mien a adries ICANN a národným registrátorom Top Level Domains (TLD). Cieľom spoločnosti je poskytovanie maximálnej kvality služieb a plné pokrytie územia Slovenskej republiky spoľahlivou sieťou.


Tento projekt je podporený z Európskeho sociálneho fondu

KURZY

18. 9. 2020

USD 1,183 0,004
CZK 26,727 0,020
GBP 0,913 0,002
HUF 360,780 0,380
CAD 1,560 0,003

SPOLUPRÁCA
SSDS

SAF

ReFIS