ČLÁNOK
Gratex predstavil produkt pre bezpečný internet
13. septembra 2000

Produkt pre bezpečný prístup na internet a antivírovú ochranu predstavila zástupcom médií spoločnosť Gratex International a.s, v spolupráci so spoločnosťami Symantec a Fincom-Slovakia s.r.o. Tento balík určený pre malé a stredné firmy a pre domáce použitie je na trh uvedený v rámci kampane „surfujte bezpečne po internete“. Obsah balíka tvorí softvérový produkt Norton Internet Security 2000 od spoločnosti Symantec a modem Microcom DeskPorte 56K Voice. Pri jeho kúpe získa zákazník neobmedzené pripojenie na internet a technickú podporu na jeden mesiac.

Cieľom tohto produktu je sprístupniť užívateľom pripojených na internet telefonickou linkou ochranu pred útokmi hackerov prostredníctvom technológie Norton Personal Firewall, ktorá umožňuje aj kontrolu a obmedzenie browsovania po internete. Poskytuje antivírovú ochranu produktom Norton Antivirus a produkt Norton Privacy Control zachováva anonymitu pri surfovaní. Taktiež umožňuje blokovať zobrazovanie reklamných bannerov, a tým urýchliť a zlacniť surfovanie po Internete. Ako povedal Radek Smolík, manažér predaja spoločnosti Symantec pre Českú a Slovenskú Republiku, produkt je veľmi vhodný pre rodinné použite, keď umožňuje zakázať zobrazovanie stránok nevhodných pre deti, únik dôverných informácií ako sú emailové adresy, čísla bankových účtov a podobne.

Faxmodem DeskPorte 56K je najpredávanejším modemom na Slovensku a pred dvoma rokmi sa ich predalo 10 tis. kusov. Je homologizovaný na slovenskú telefónnu sieť a dáta dokáže sťahovať rýchlosťou 56 kb/s. Modem navyše podporuje technológiu ASVD, ktorá umožňuje súčasný prenos dát a hlasu na jednej telefónnej linke.

Celý balík je možné počas akcie kúpiť za cenu 5 990 Sk bez DPH. Ako však doplnil zástupca riaditeľa obchodu a marketingu Viliam Machyniak, balík má pri súčasnom kurze dolára hodnotu viac ako 9 000 Sk bez DPH.


Tento projekt je podporený z Európskeho sociálneho fondu

KURZY

25. 11. 2020

USD 1,189 0,002
CZK 26,175 0,083
GBP 0,891 0,001
HUF 361,130 0,220
CAD 1,548 0,003

SPOLUPRÁCA
SSDS

SAF

ReFIS