ČLÁNOK
ČSOB rozširuje pobočkovú sieť
20. júna 2001

Československá obchodná banka oficiálne otvorila svoju druhú pobočku v Nitre a oficiálne otvorí pobočku v Dunajskej Strede. Tým sa celkový počet pobočiek ČSOB na Slovensku rozšíri na 30. Občania a podnikateľské subjekty z Nitry a Dunajskej Stredy a ich okolia budú môcť využívať kompletný sortiment bankových produktov a služieb ČSOB. Otvorením ďalších pobočiek ČSOB jasne potvrdzuje svoj zámer priblížiť sa bližšie ku klientom a aktívne sa, popri doterajšom zameraní na firemnú klientelu, etablovať aj v oblasti finančných služieb pre obyvateľstvo – retail.

V oblasti klasických bankových produktov ČSOB ako jedna z mála bánk ponúka zaujímavé produktové balíčky ako ČSOB Konto Kompact, ČSOB Junior program, ČSOB Študent program, ktoré umožňujú podpisom jednej zmluvy získať viacero zaujímavých bankových produktov za zvýhodnených podmienok. Základ tvorí bežný účet, ktorý je v závislosti od programu doplnený o možnosť získať výhodne domácu alebo medzinárodnú platobnú kartu, zriadiť združené bankové inkaso, vkladový účet s termínovaným vkladom, kontokorentný úver a iné.

Absolútnou novinkou ČSOB, odteraz vďaka novým pobočkách ľahko dostupnou aj občanom Dunajskej Stredy a Nitry, je spotrebný úver. ČSOB Spotrebné úvery, od 20 000,- do

750 000,- Sk, sú rýchlo dostupné finančné prostriedky všetkým občanom Slovenska od 18 do 65 rokov. Sú určené na preklenutie obdobia finančnej tiesne, kedy klient potrebuje a nemá k dispozícii vlastné finančné prostriedky. Doba splácania sa pohybuje od 1 do 7 rokov. ČSOB Spotrebné úvery možno využiť na nákup spotrebného tovaru, osobných automobilov, kúpu alebo rekonštrukciu domu alebo bytu. Zo spotrebného úveru je možné financovať aj štúdium detí, rekreácie či dovolenky alebo zaplatiť akýkoľvek neplánovaný mimoriadny výdaj.

Spolu s kompletným sortimentom bankových služieb nájdu obyvatelia Dunajskej stredy a Nitry

a ich okolia v pobočke banky aj poradenské miesto ČSOB stavebnej sporiteľne.


Tento projekt je podporený z Európskeho sociálneho fondu

KURZY

13. 6. 2024

USD 1,078 0,002
CZK 24,699 0,013
GBP 0,845 0,001
HUF 396,480 1,200
CAD 1,482 0,003

SPOLUPRÁCA
SSDS

SAF

ReFIS